Сайт учителя начальных классов
.
Қысқаша көбейту формулаларын қолданып қайталауға есептер шығару.

Қысқаша көбейту формулаларын қолданып қайталауға есептер шығару.

Қысқаша көбейту формулаларын қолданып қайталауға есептер шығару.

Қысқа мерзімді жоспар:

7  сынып

Алгебра

14.05.14

 

Тақырыбы 

 Қысқаша көбейту формулаларын қолданып қайталауға есептер шығару.

Мақсаты

Оқушыларды қысқаша көбейту формулуларын есептер шығаруда қолдана білуге үйрету

Түйінді идея

Оқушылардың шығармашылық ойлау қабілеттерін, танымдық белсенділіктерін арттыру.

Күтілетін нәтиже

Қысқаша көбейту формулаларын қолданып есептер шығарады.

Қолданылатын әдіс тәсілдер

Сто, диалогты оқыту, оқытуды бағалау, дарынды балалармен жұмыс

Топтық жұмыс, формативті бағалау .

Мыйға шабуыл, диалогтық оқыту

Сабақ кезеңдері

Білім

Тапсырма

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Модуль

Ресурс

Білу

(10 мин)

Ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру.

Математикалық диктант.

Логикалық есептер.

Сәлемдеседі, назарларын сабаққа аударады

Оқушыларды топқа бөледі

Бағалау парақтарын таратады

Сұрақтар береді.

 

Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді

Сұраққа жауап береді.Есептерді шығарады.

Мыйға шабуыл

Слайд

Түсіну

(10 мин)

Деңгейлік тапсырмалар

Тапсырмаларды береді

Оқушыларды бақылайды.

Топтық жұмыс жасайды.топпен талқылайды, топтан біреуі шығып қорғайды.

 

Слайд

Қолдану

 (20 мин)

№362, 363

Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі.

Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады.

Топтық жұмыс

Оқулық

Талдау  

   (3 мин)

Қысқаша көбейтудің қандай формулаларын білесіңдер?

Оларды неге қысқаша көбейту формулалары деп атайды?

 

 

Сұрақ дайындайды, сұраққа жауап береді.

Топтық жұмыс.

 

Жинақтау

(3 мин )

Сабақ туралы өз ойларын жаздыру

Рефлексия жаздырады

Рефлексия жазады, мұғалімге береді

Жеке жұмыс

Стикерге жаздыру , ББҮ дәптеріне

Бағалау

(1 мин)

Өзін –өзі бағалау. үйге №365

Оқушылардың бағалауларын жинайды, өз бағасын қояды

Бағалау парақтарын тапсырады

Жеке жұмыс

Бағалау парақтары

 

                 

ID: 8391 | Просмотров: 3306