Басты бет » Әдістемелік » Ашық сабақтар жинағы » Тарихтан ашық сабақтар

Бөлімдегі материалдар: 54
Көрсетілген материалдар: 21-30
Беттер: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортировать по: Уақыты · Тақырыбы · Жұлдызы · Пікірлері · Жүктеулері · Көрсетілім
Сұрақ үлгісі:
1. Панфиловшылар ерлігі жайлы айт.
2. «Өмір жолының» маңызы.
Оқушылар жауабын тыңдаған соң карта және суреттерді пайдалана отырып бүгінгі тақырыпқа қорытынды жасаймын.
Бағалау:
Үй тапсырмасы: 1. 50-параграфты оқу ,Панфиловшылар ерлігі жайлы әңгіме жазу.
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1254 | Жүктеулер: 725 | Қосты: ХабдуллинаМайгуль | Уақыты: 30.04.2015 | Пікірлер (0)


Дамытушылық: тарихи танымын арттыра отырып, ой-өрісі мен сана сезіміндамыту, алған білімін өмірмен байланыстыру.
Сабақтың түрі: аралас сабақ
Әдісі. Баяндвау, сұрақ-жауап
Сабақта пайдаланатын көрнекіліктер: интербелсенді тақта, үлестірмелі қағаздар, карта, тірек-сызбалар
Пәнаралық байланыс: география
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1269 | Жүктеулер: 721 | Қосты: adai | Уақыты: 29.04.2015 | Пікірлер (0)


Қазақстан тарихы 6 сынып
Сабақтың тақырыбы: Ежелгі Қазақстан мәдениеті
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1135 | Жүктеулер: 660 | Қосты: Сандугаш_Уаисова | Уақыты: 29.04.2015 | Пікірлер (0)


Сабақтың тақырыбы: Көшпелілердің салт дәстүрі мен діни нанымдары
Сабақтың мақсаты: Қазақстан жеріндегі ежелгі көшпелілердің салт дәстүрін, діни нанымдарын анықтау.
Сабақтың міндеттері: Көшпелілердің діни нанымдарын анықтау, түсіну
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1606 | Жүктеулер: 761 | Қосты: Сандугаш_Уаисова | Уақыты: 29.04.2015 | Пікірлер (0)


Олар Кавказ бен Қара теңізге қарай кететін бағытын бақылап
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1278 | Жүктеулер: 649 | Қосты: Джаманбалаева_Жадыра | Уақыты: 28.04.2015 | Пікірлер (0)


Ойын шарты: Сұрақтар оқылады. Дұрыс жауабын айтса, оқушылар қол шапалақтайды, егер қате оқыса үнсіздік білдіреді.
1.Хан билігінің сақталуы патша үкіметінің өлкені шаруашылық тұрғысынан кең көлемде отарлауына кедергі келтірді. (дұрыс)
2. Қазақстандағы жаңа реформаның басты мақсаты: хан билігін сақтау (бұрыс)
3.1822 жылы Сібір қырғыздары туралы жарғыны жасаған Сперанский (дұрыс)
4.Округтерді аға сұлтандар басқарды (дұрыс)
5. болыстарды ауыл старшындары басқарды (бұрыс)
6.Ауыл старшындарын көшпелілердің өзі сайлады (дұрыс)
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1420 | Жүктеулер: 666 | Қосты: Aikonil64 | Уақыты: 08.04.2015 | Пікірлер (0)


Мұғалімнің аты-жөні: Какмидолданова Динара Елеуовна
Еңбек өтілі:12 жыл
Жұмыс орны: Талдыкорған қаласы, ДБААЛ №24
Қызметі: Тарих пәнінің мұғалімі
Категория: І санатты
Шеберлік сыныбының ЖОСПАРЫ:
 ТАҚЫРЫБЫ: Сындарлы оқуды іске асыруда тарих пәні мұғалімдеріне кәсіби қолдау көрсету
 САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ МЕН МІНДЕТТЕРІ: Тәлім алушының іс-әрекеті арқылы сабақты талдау жолдарын айқындау.
 КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ:
 Сындарлы оқудың не екенін түсінеді
 Сабақты талдау жолдарын айқындайды
 Тәлімгер тәлімгерлік үдерісіне өз тәжірибесін қоса отырып, қандай міндеттерді орындайтынын анықтайды
 Тәлімгер мен тәлім алушының арасындағы кәсіби әңгіменің маңызын бағалайды
 Сабақты критерий құру арқылы талдау жолдарын үйренеді
 МАҚСАТТЫ АУДИТОРИЯ: тарих пәнінің мұғалімдері
 САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ: Ой қозғау, негізгібөлім (мазмұнды ашу), кері байланыс
 ӘДІС-ТӘСІЛДЕР: АКТ, Жұптық және топтық жұмыс, «кәсіби әңгіме» бойынша пікір алмасу, екі жұлдыз, бір тілек
 ҚҰРАЛ-ЖАБДЫҚТАР: Интерактивті тақта , презентация, видео материал, постер, стикер, фломастерлер, бағалау карталары
 ДИДАКТИКАЛЫҚ МАТЕРИАЛДАР: үлестірмелер

Сабақтың мазмұны:
Жұмыс кезеңдері Кезеңдердің мазмұны Қатысушылардың іс-әрекеті Уақыты Ресурстар

Ұйымдастырубөлімі
Мақсаты:
Қатысушылардың қызығушылығын ояту, оларды жағымды, позитивті көңіл-күймен сабақты бастауға итермелеу

Әдістері:
Ой қозғау,
пікірлесу, әңгімелесу, белсенділігін арттыру, қызықтыру,
жайлы қарым-қатынас орнату. Мұғалімнің сәлемдесуі.
Жайлы атмосфералық ахуал қалыптастыру.

Топтарға бөлу.

Миға шабуыл:
Коуч сұрақтары:
1)Талдау дегеніміз не екенін білесіз бе?
2)Талдау жасап көрдіңіз бе?
3)Сабақ талдау қажет деп есептейсіздер ме?

Кинодан үзінді көрсетіледі.
(1 серия)
Сұрақтар:
1) Осыдан мұғалім қандай кедергілерге ұшырады?
2) Қандай қателіктер жіберілді?
Кинодан үзінді көрсетіледі.
(2 серия)
Сұрақтар:
1)Сіздердің кеңестеріңізді мұғалім қаншалықты ескерген?

Мен сіздерге кинодан үзіндіні не мақсатта көрсеттім?
Осы айтылған идеялардан, кеңестерден қандай қорытынды жасауға болады?
Мұғалімнің оқыту тәжірибесінде тиімді оқыту үшін не маңызды болып табылады?

Бүгінгі коучинг тен не үйренгілеріңіз келеді.

Қатысушылармен сәлемдесу
Қатысушылар шаттық шеңберін құрайды. Өзін таныстыру үшін есімін айтып, сүйікті ісін іс-қимыл арқылы көрсетеді.
Қатысушылар топтарға бөлінеді (1-3 ке дейін саналып, топты құрады).
Қатысушылар сұрақтардың мағынасын ашады.

Стикерлерге кездескен кедергілерден шығу жолын ұсынып,мұғалімге кеңес береді.
Жазғанын дауыстап оқып, әр қатысушы постерге жапсырады.

Стикерлерге
мұғалімдегі өзгерістерді жазып, іледі.

Қатысушылар бүгінгі коучтың тақырыбы мен мақсаттары туралы ой қозғайды

Тақырыпты ашады.
Мақсатын құрады.
Күтілетін нәтижеге бағытталады.

5мин.

«Моно Лиза» киносынан үзінді
1 серия

Постер
1.«Мұғалімге кеңес»

«Моно Лиза» киносынан үзінді
2 серия

Постер
1.«Мұғалімдегі өзгеріс»

Презентация
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1015 | Жүктеулер: 643 | Қосты: dkamidoldanova80 | Уақыты: 06.04.2015 | Пікірлер (0)


Мақсаты : ХV –ХVІІ ғасырлардағы қалалардың жағдайы қандай болды? Сабақтың түрі: Аралас сабақ Күтілетін нәтижелер: А Орта ғасырлық қалалар туралы біледі. В Қазақ қалаларының экономикалық жағынан әлсіреу себептеріне анықтама береді. С Экономикалық дамуында калаларды схемалайды, калаларды ажыратады, жасырын мағынаны көре біледі .
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1232 | Жүктеулер: 710 | Қосты: Уразбаева_Дилара | Уақыты: 06.04.2015 | Пікірлер (0)


5 минут Жаңа сабақты оқыту жоспары.
1. Ғұндар тарихының ерте кезеңі
2. Ғұндар мемлекетінің құрылымы
3. Ғұн тайпаларының бірлестігі
Ресурстар арқылы оқушылар оқиды, танысады.
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1108 | Жүктеулер: 625 | Қосты: Алия64 | Уақыты: 05.04.2015 | Пікірлер (0)


О:1сызбаны жапсырмалардың көмегімен толтырады
О:2 сөзжұмбақты шеше отырып кілт сөзді табады
О:3 адамның шығу тегі мен қалыптасуы туралы ғалымдардың ой пікірлерін кестеге толтырады

Оқушылар терминдердің мағынасын ашып береді
Тарихтан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1077 | Жүктеулер: 525 | Қосты: abuov_nurbulat | Уақыты: 04.04.2015 | Пікірлер (0)


Іздеу
Сертификат алу
Бөлімдер
Авторлық бағдарлама
Коучинг жоспарлары
Мектеп әкімшілігі
Мектептен тыс мекемелер
Сыныптан тыс жұмыс
Оқушымен жұмыс
Тәрбие сағаты
Ата-аналармен жұмыс
Қосымша жинақтар
Балабақшадағы ашық сабақтар
Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар
Қазақ тілінен ашық сабақтар
Әдебиеттен ашық сабақтар
Открытие уроки по русскому языку
Уроки литературы
Ағылшын тілінен ашық сабақтар
Биологиядан ашық сабақтар
Химиядан ашық сабақтар
Физикадан ашық сабақтар
Математикадан ашық сабақтар
Информатикадан ашық сабақтар
Тарихтан ашық сабақтар
Географиядан ашық сабақтар
Адам және қоғам пәнінен ашық сабақтар
Психологиядан ашық сабақтар
АӘД пәнінен ашық сабақтар
Өзін-өзі тану пәнінен ашық сабақтар
Құқықтан ашық сабақтар
Экономикадан ашық сабақтар
Музыкадан ашық сабақтар
Технологиядан ашық сабақтар
Дене шынықтыру пәнінен ашық сабақтар
Сызу сурет пәндерінен ашық сабақтар
Сайтқа кіру
Логин:
Пароль:
Сұрақ
Сізге сайттың жаңа дизайны ұнады ма?
Барлық жауаптар: 6040
Бізге қосыл