Сайт учителя начальных классов
.
Жасушаның химиялық құрамы. Су және басқа бейорганикалық заттар, олардың жасушасының әрекеттеріндегі рөлі -

Жасушаның химиялық құрамы. Су және басқа бейорганикалық заттар, олардың жасушасының әрекеттеріндегі рөлі

Мұғалімдерге арналған оқу-әдістемелік нұсқаулар, хат | Ашық сабақтар жинағы | Биологиядан ашық сабақтар Загрузок: 1495 | Просмотров: 7284 | Размер: 13.9 Kb | Автор: Ами
ерзімі: 16.09. Сыныбы:10 Пән мұғалімі: Рахимова А.
Сабақтың тақырыбы: Жасушаның химиялық құрамы. Су және басқа бейорганикалық заттар, олардың жасушасының әрекеттеріндегі рөлі.
Сабақтың мақсаты: Жасушаның химиялық құрамы. Су және басқа бейорганикалық заттар, олардың жасушасының әрекеттеріндегі рөлі туралы білім қалыптастыру

Күтілетін нәтиже: Жасушаның химиялық құрамы. Су және басқа бейорганикалық заттар, олардың жасушасының әрекеттеріндегі рөлі туралы жалпы білім қалыптасады.
Тапсырмалар « Ротация» «Біреуі-уйде, үшеуі - қонақта» әдісі.

Негізгі дереккөздер 10 сынып оқулығы, интернет материалдары
Уақыты Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
15 мин І. Мотивациялық кезең
Білу
1.Оқушылармен сәлемдеседі.
2 барлық оқушыларға бір бір тілек қағаздарына жазып болып, оны мыжғылап жұдырықтаған соң сыныптастарына қарай лақтыруларын айтамын.
Топқа бөлемін.
Әр топ парталарына өз атауларын қоямын.
3.Үй тапсырмасы:
« Ротация»
Мұғаліммен сәлемдеседі.
Бір-біріне қуаныш сыйлайтын тілектер айту. Бір екі үш төрт деп санау арқылы 4 топқа бөліну.1-қадам, сұрақтар дайындау (1-8 –ге дейін) сұрақтарды нөмірленген ватманарға жазып, аудиторияның әр бұрышына іліп қою
2-қадам әр топқа түс бөліп беру (қызыл, сары, жасыл, көк) әр топ ватманға өз түсінің маркерімен өз сұрағына жауап береді, (әуелі жеке сосын топта.
Жаңа
сабақтың танысты
рылымы
5 мин
Жаңа сабақты қолдану
20 мин
ІІ. Операциялық кезең
Түсіну, Талдау
«Мағынаны ажырату»
«Біреуі-уйде, үшеуі - қонақта» әдісі. Плакаттар, түрлі-түсті қаламсаптар таратады
1 қадам сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау. Тақырып, проблема бойынша білімнің көкейкестілігі
2-қадам оқушылырды үй тобына бөлу. Топ ішінде әр оқушыға жеке нөмір беріледі 1,2,3,4 деген өз нөмерлерін алады
Берілген уақытта, барлығы орындарынан тұрады, 1- нөмірлер сағат тілінің жүрісімен көрші топқа жиналады, 2- нөмірлер, 3- нөмірлер және 4 нөмірлер, әркім өз тобында жасалынған жұмысты өз қонақтарына жеткізеді.Постер қорғау
Қорытынды
5 мин ІІІ.Рефлексиялық кезең
Формативтік және суммативті бағалау

«Бағдаршам»

Үй тапсырмасы

Сабақ барысында берілген балдарды жинақтап топбасшылары мұғалімге алып келіп саралайды бағалайды
Жасушаның химиялық құрамы. Су және басқа бейорганикалық заттар, олардың жасушасының әрекеттеріндегі рөлі.

ID: 1771 | Просмотров: 7284