Биологиядан ашық сабақтар - Ашық сабақтар жинағы - Әдістемелік жинақ мұғалімдерге - Ұстаздар сайты
Басты бет » Әдістемелік » Ашық сабақтар жинағы » Биологиядан ашық сабақтар

Бөлімдегі материалдар: 21
Көрсетілген материалдар: 1-10
Беттер: 1 2 3 »

Сортировать по: Уақыты · Тақырыбы · Жұлдызы · Пікірлері · Жүктеулері · Көрсетілім
Жасушаның химиялық құрамы, су және басқа бейорганикалық заттардың ағзадағы қызметі және маңызы
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 3179 | Жүктеулер: 825 | Қосты: Ами | Уақыты: 16.09.2015 | Пікірлер (0)


Мұғалім оқушыға түсінікті дәрежеде мәтін алып келеді де таратады. Және жұмыс барысын түсіндіреді. Оқушылар мәтінмен танысады жеке-жеке,олар инсерт әдісі арқылы белгілерді (+ маған жаңалық, - келіс пеймін,V білемін,таныс,? қиындық туындап тұр,сұрау керек дегенді білдіреді) пайдалана отырып мәтінді талдайды. Содан өз тұжырымдарын топтасып талқылау арқылы мәтінді бір-біріне таныстыруға тырысады. Жас ерекшеліктеріне байла нысты оқыту. Сыни тұрғыдан ойауға үйрету.
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1572 | Жүктеулер: 782 | Қосты: Жанназарова_Сапура | Уақыты: 02.05.2015 | Пікірлер (0)


3 топқа «Қоректену», «Құрылысы», «Тыныс алу» тақырыптары бойынша сөзжұмбақтар беріледі, Сабаққа даярланады, жинақталады, жаңа сабаққа ден қояды
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 3599 | Жүктеулер: 830 | Қосты: Жанназарова_Сапура | Уақыты: 02.05.2015 | Пікірлер (0)


)Адам миының қызметінің ерекшеліктері туралы ойларын сипаттай білуге үйрету және тәрбиелеу.
Күтілетін нәтиже: Оқушы:
- өз бетінше оқыған тақырыптың нәтижесін жеке, жұпта, сосын топта талқылауды үйренеді;
- мидың бөліктерін және үлкен ми сыңарларының аймақтарын біледі;
-өзара білім алмасуға үйренеді;
-сұрақтарға толық ақпарат беруді үйренеді;
--бірін-бірі тыңдауға үйренеді;
Түрі: Жаңа сабақты өздігінен меңгеру
Әдісі: Суретпен жұмыс, белсенділігін, шығармашылық қабілетін арттыру, сұрақ – жауап
Көрнекілігі:Интерактивті тақта, слайд, суреттер, кеспелер, "Мидың бөліктері" кестесі, ми моделі
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1500 | Жүктеулер: 814 | Қосты: maxa_edil | Уақыты: 29.04.2015 | Пікірлер (0)


Ас қорыту мүшелерінің құрылысы, олардың адам ағзасындағыБатыс Қазақстан облысы
Қаратөбе ауданы
Мұхит атындағы орта жалпы білім беретін мектебінің биология пәнінің мұғалімі
Биология пәні мұғалімі: Тойшыбаева Салтанат Бейбітқызы
Сабақтың тақырыбы: Жалпақ құрттар типіне жататын жәндіктердің негізгі ерекшеліктері.
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Оқушыларға жалпақ құрттар жөнінде түсінік беру.Құрттардың кірпікшелі,паразит түрлерімен таныстыру Дамытушылық: Құрттардың ішекқуыстыларға ұқсастығын, айырмашылығын дене мүшелерінің күрделене дамуын көрсету. Оқушылардың логикалық ойлауын дамыту. Тәрбиелік : Жалпақ құрттардың табиғаттағы рөліне тоқтала отырып, ауру туғызатын түрлерінен сақтану шараларын үйрету.
Сабақтың типі: Жаңа білім негізін қалыптастыру. Сабақ түрі: Аралас, проблема туғыза отырып оқытуСабақтың әдісі: Түсіндірмелі-иллюстративтіСабақтың көрнекілігі: Слайд, видео көрініс
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру
ІІ. Жаңа сабақ
Жалпақ құрттар:
Екі жақты симметриялы Үш қабатты: энто-,мезо-,эктодерма
Тері бұлшық етті қапшық қаптаған
Дене тұрқы шұбалаңқы
Пішіні жапырак тәрізді немесе таспа тәрізді
Бауыр жағы арқасына жабысқан, қуыс жоқ.
Асқорыту жүйесінің нышаны байқалады
атқаратын қызметі туралы , әрбір ас қорыту мүшелеріне жеке сипаттама.
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1357 | Жүктеулер: 1046 | Қосты: maxa_edil | Уақыты: 25.04.2015 | Пікірлер (0)


Ас қорыту мүшелерінің құрылысы, олардың адам ағзасындағы атқаратын қызметі туралы , әрбір ас қорыту мүшелеріне жеке сипаттама.
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1702 | Жүктеулер: 883 | Қосты: maxa_edil | Уақыты: 25.04.2015 | Пікірлер (0)


Батыс Қазақстан облысы
Қаратөбе ауданы
Мұхит атындағы орта жалпы білім беретін мектебінің биология пәнінің мұғалімі
Биология пәні мұғалімі: Тойшыбаева Салтанат Бейбітқызы
Сабақтың тақырыбы: Ми бөліктері
Мақсаты:1) Адам миының бөліктерімен, үлкен ми сыңарлары қыртысының аймақтарының ерекшеліктерімен танысу, білім мазмұнын жетілдіру.
2)Оқулық мәтінімен жұмыс жасай отырып, алдыңғы сабақтан алған білімді байланыстыра және салыстыра пайдаланып, икемдікті дамыту.
3)Адам миының қызметінің ерекшеліктері туралы ойларын сипаттай білуге үйрету және тәрбиелеу.
Күтілетін нәтиже: Оқушы:
- өз бетінше оқыған тақырыптың нәтижесін жеке, жұпта, сосын топта талқылауды үйренеді;
- мидың бөліктерін және үлкен ми сыңарларының аймақтарын біледі;
-өзара білім алмасуға үйренеді;
-сұрақтарға толық ақпарат беруді үйренеді;
--бірін-бірі тыңдауға үйренеді;
Түрі: Жаңа сабақты өздігінен меңгеру
Әдісі: Суретпен жұмыс, белсенділігін, шығармашылық қабілетін арттыру, сұрақ – жауап
Көрнекілігі:Интерактивті тақта, слайд, суреттер, кеспелер, "Мидың бөліктері" кестесі, ми моделі
Суретпенжұмыс
*Суреткеқарап, не айтааламыз?
*Бұлмидыңсыңарларыненібілдіреді?
*Ми сыңарларытуралытағыне білесіңдер?
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1411 | Жүктеулер: 807 | Қосты: maxa_edil | Уақыты: 25.04.2015 | Пікірлер (0)


8)Эктодерма мен энтодерма аралығындағы аралық жасушалық қабат
А)мезодерма Б)піллә
Ә) сірқабық В)эктодерма
9)Паразит құрттарды зерттейтін сала?
А)палеонтология Б)гельминтология
Ә)протозоология В)зоология
10)Ақ сұламаның денесінің ортаңғы қабаты
А) энтодерма Ә)эктодерма Б)мезодерма В)сірқабық
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1674 | Жүктеулер: 783 | Қосты: Толғанай_Мирманова | Уақыты: 08.04.2015 | Пікірлер (0)


Оқушылар4 түрлі гүлдерді алу арқылы топ құрып орындарына отырады
І топ – 4, ІІ топ – 4, ІІІ топ -4, ІVтоп-4

І Үй тапсырмасы.
3мин
Үй тапсырмасын кестесін тексеремін Оқушылар кестені бір-біріне беріп дұрыс жауабын интербелсенді тақтадан тексереді.
Бекіту 5 мин Тест сұрақтары Тест сұрақтарымен жұмыс Оқушылар теске жауап беріп дұрыс жауабан интербелсенді тақтадан тексереді.
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1811 | Жүктеулер: 830 | Қосты: ktuganbaeva | Уақыты: 08.04.2015 | Пікірлер (0)


Мәтінді өз беттерімен оқиды. Топ болып ақылдасады,талқылайды, не білетіндері жөнінде постерге жазып, бір оқушы қорғайды. Қалған оқушылар екі жұлдыз бір ұсыныс айту арқылы бағалайды.
Ең жақсы постер анықталады.
Қорытынды:Ыстық орындық.
Бір оқушы алға шығып өз пікірін айтып және тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. Оқушылар белгілі бір пікірмен немесе басқа оқушымен,сұрақты мазмұны жағынан кеңірек қылу үшін, бірге алға шығып сөйлей алады
Биологиядан ашық сабақтар | Көрсетілім: 1947 | Жүктеулер: 871 | Қосты: Жанаева-Нұргүл | Уақыты: 07.04.2015 | Пікірлер (0)


1-10 11-20 21-21
Іздеу
Сертификат алу
Бөлімдер
Авторлық бағдарлама
Коучинг жоспарлары
Мектеп әкімшілігі
Мектептен тыс мекемелер
Сыныптан тыс жұмыс
Оқушымен жұмыс
Тәрбие сағаты
Ата-аналармен жұмыс
Қосымша жинақтар
Балабақшадағы ашық сабақтар
Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар
Қазақ тілінен ашық сабақтар
Әдебиеттен ашық сабақтар
Открытие уроки по русскому языку
Уроки литературы
Ағылшын тілінен ашық сабақтар
Биологиядан ашық сабақтар
Химиядан ашық сабақтар
Физикадан ашық сабақтар
Математикадан ашық сабақтар
Информатикадан ашық сабақтар
Тарихтан ашық сабақтар
Географиядан ашық сабақтар
Адам және қоғам пәнінен ашық сабақтар
Психологиядан ашық сабақтар
АӘД пәнінен ашық сабақтар
Өзін-өзі тану пәнінен ашық сабақтар
Құқықтан ашық сабақтар
Экономикадан ашық сабақтар
Музыкадан ашық сабақтар
Технологиядан ашық сабақтар
Дене шынықтыру пәнінен ашық сабақтар
Сызу сурет пәндерінен ашық сабақтар
Сұрақ
Сізге сайттың жаңа дизайны ұнады ма?
Барлық жауаптар: 6205
Бізге қосыл